Wesela

Zapraszamy do zorganizowania uroczystości weselnej w Hotelu GROMADA. Mamy pełną świadomość, że impreza ta ma ogromne znaczenie i jest niepowtarzalnym wydarzeniem w Państwa życiu, dlatego też staramy się nadać jej wyjątkową oprawę i zadbać o najdrobniejszy szczegół. Hotel posiada salę restauracyjną, w której odbywają się wesela do 250 osób oraz salę bankietową, w której organizowane są imprezy do 100 osób. Obie sale wyposażone są w klimatyzację, co stwarza komfortowe warunki do zabawy. Za wynajem sali nie pobieramy żadnych odpłat. Istnieje możliwość zorganizowania wesela przy tradycyjnym ustawieniu stołów, a także przy stołach okrągłych, które przystroimy w wybranym przez Państwa kolorze. Wszystkie krzesła dla Gości ubrane będą w eleganckie, białe pokrowce.

Przyjęcie rozpoczynamy staropolskim ceremoniałem witania nowożeńców chlebem i solą. W menu weselnym preferujemy tradycyjną kuchnię polską, jednakże możemy skomponować menu według Państwa indywidualnych życzeń. Oferujemy ciasta z cukierni hotelu GROMADA oraz tort weselny w proponowanym przez nas lub zainspirowanym przez Państwa kształcie. Napoje gorące serwujemy – bez ograniczeń – przez cały czas trwania przyjęcia weselnego. Napoje zimne i alkoholowe oraz owoce można dostarczyć we własnym zakresie (zgodnie z wymogami prawnymi i sanitarnymi) – bez dodatkowych opłat lub zakupić w naszej restauracji.

Zapewniamy pomoc w kompleksowej organizacji przyjęcia oraz profesjonalną obsługę.

Dopełnieniem oferty jest nocleg dla Nowożeńców oraz możliwość zakwaterowania nawet wszystkich uczestników uroczystości z gwarancją promocyjnych, bardzo korzystnych cen pokoi. Taki mix usług jest dla Państwa bardzo korzystny, ze względu na możliwość zapewnienia wygody gościom weselnym oraz logistykę całości przyjęcia.

Bogaci w cenne doświadczenia z dotychczas organizowanych przyjęć weselnych przygotowaliśmy przykładowe menu na 2019 r. w cenie 180 zł na osobę bez poprawin i 220 zł z poprawinami.

    Pokoje dla gości  weselnych:

Pokój 1- osobowy bez śniadania – 110zł brutto 
Pokój 2- osobowy bez śniadania – 130zł brutto
Pokój 3- osobowy bez śniadania – 150zł brutto

Pokój 4- osobowy bez śniadania – 170zł brutto

Nie eksperymentuj i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia !
Koniecznie zadzwoń, by sprawdzić, czy planowany termin jest jeszcze wolny. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawicie Państwo swoje zapotrzebowanie, a my postaramy się opracować ofertę, spełniającą Wasze oczekiwania.

Kontakt:
Kierownik Gastronomii, tel. (67) 351-18-20 lub 502 456 884, e-mail; gastronomia.pila@gromada.pl

[ac-sc id=”539″]

Przykładowe menu