Restauracja

 

Klimatyzowana restauracja Hotelu GROMADA to miejsce spotkań biznesowych i organizacji imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, jubileusze, ale także doskonała opcja na rodzinny obiad, kolację czy spotkanie z przyjaciółmi. Serwując smaczne dania i zapewniając wysoką jakość usług staramy się zaspokoić gusta najbardziej wymagających Gości. Nasze menu zmienia się wraz z porami roku, aby w pełni wykorzystać świeże i naturalne produkty sezonowe. Codziennie w godzinach 6:30 do 11:00 serwujemy bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego, które w przystępnej cenie oferujemy również osobom nie zamieszkującym w hotelu. Na śniadaniach serwujemy świeże, wypiekane we własnej piekarni pieczywo (chleby, bułki, rogale, itp.) oraz smaczne ciasta.

Menu

Godziny otwarcia: codziennie od 13:00 do 23:00

Aktualne menu znajduje się przed wejściem do restauracji i kawiarni oraz w holu głównym przy recepcji.

Kontakt: Restauracja – tel. (67) 351-18-55
Kierownik Gastronomii: tel. (67) 351-18-20, e-mail; gastronomia.pila@gromada.pl

[ac-sc id=”538″]

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania w naszej restauracji chrzcin i przyjęć komunijnych. Są to bardzo ważne wydarzenia w życiu dziecka i jego rodziców, dlatego przykładamy wagę do każdego elementu organizacji przyjęcia – począwszy od eleganckiej sali, przez pięknie nakryte stoły, a skończywszy na pysznych daniach. Na życzenie rodziców nasi mistrzowie-cukiernicy „wyczarują” tort okolicznościowy w proponowanym przez nas lub zainspirowanym przez rodziców kształcie. Zachęcamy również do organizacji jubileuszy małżeńskich, obchodów imienin, urodzin i innych okazji. Każda impreza traktowana jest przez nas bardzo indywidualnie i dlatego przy jej organizacji staramy się nie tylko sprostać potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, ale również – kierowani długoletnim doświadczeniem i obowiązującymi trendami – pomagamy w trafnym doborze oferty.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawicie Państwo swoje zapotrzebowanie, a my postaramy się opracować ofertę, spełniającą Wasze oczekiwania.

Kontakt:
Kierownik Gastronomii, tel. (67) 351-18-20 lub 502 456 884, e-mail; gastronomia.pila@gromada.pl

„Studniówka” to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodych ludzi. Nie eksperymentuj i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia ! Zdajemy sobie sprawę z rangi imprezy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nadać jej szczególną oprawę. Posiadamy klimatyzowane pomieszczenia bankietowe mieszczące 400 osób oraz salę konferencyjną, w której młodzież tańczy tradycyjnego Poloneza, co nawet przy organizacji dużych studniówek – zapewnia odpowiednią przestrzeń. Nasze smaczne potrawy i wyroby cukiernicze pochodzą z kuchni i cukierni hotelowej.

Bogaci w cenne doświadczenia z dotychczas organizowanych bali studniówkowych, przygotowaliśmy przykładowe menu na 2017 r. w cenie 115 zł na osobę. Jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i z pewnością zorganizujemy imprezę zgodnie z Państwa życzeniami i oczekiwaniami.

Przykładowe menu

menu-stodniowkadruk-1p menu-stodniowkadruk-2p
Kontakt:
Kierownik Gastronomii, tel. (67) 351-18-20 lub 502 456 884, e-mail; gastronomia.pila@gromada.pl

 

Zapraszamy do zorganizowania uroczystości weselnej w Hotelu GROMADA. Mamy pełną świadomość, że impreza ta ma ogromne znaczenie i jest niepowtarzalnym wydarzeniem w Państwa życiu, dlatego też staramy się nadać jej wyjątkową oprawę i zadbać o najdrobniejszy szczegół. Hotel posiada salę restauracyjną, w której odbywają się wesela do 250 osób oraz salę bankietową, w której organizowane są imprezy do 100 osób. Obie sale wyposażone są w klimatyzację, co stwarza komfortowe warunki do zabawy. Za wynajem sali nie pobieramy żadnych odpłat. Istnieje możliwość zorganizowania wesela przy tradycyjnym ustawieniu stołów, a także przy stołach okrągłych, które przystroimy w wybranym przez Państwa kolorze. Wszystkie krzesła dla Gości ubrane będą w eleganckie, białe pokrowce.

Przyjęcie rozpoczynamy staropolskim ceremoniałem witania nowożeńców chlebem i solą. W menu weselnym preferujemy tradycyjną kuchnię polską, jednakże możemy skomponować menu według Państwa indywidualnych życzeń. Oferujemy ciasta z cukierni hotelu GROMADA oraz tort weselny w proponowanym przez nas lub zainspirowanym przez Państwa kształcie. Napoje gorące serwujemy – bez ograniczeń – przez cały czas trwania przyjęcia weselnego. Napoje zimne i alkoholowe oraz owoce można dostarczyć we własnym zakresie (zgodnie z wymogami prawnymi i sanitarnymi) – bez dodatkowych opłat lub zakupić w naszej restauracji.

Zapewniamy pomoc w kompleksowej organizacji przyjęcia oraz profesjonalną obsługę.

Dopełnieniem oferty jest nocleg dla Nowożeńców oraz możliwość zakwaterowania nawet wszystkich uczestników uroczystości z gwarancją promocyjnych, bardzo korzystnych cen pokoi. Taki mix usług jest dla Państwa bardzo korzystny, ze względu na możliwość zapewnienia wygody gościom weselnym oraz logistykę całości przyjęcia.

Bogaci w cenne doświadczenia z dotychczas organizowanych przyjęć weselnych przygotowaliśmy przykładowe menu na 2017 r. w cenie 165 zł na osobę bez poprawin i 195 zł z poprawinami.

Nie eksperymentuj i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia !
Koniecznie zadzwoń, by sprawdzić, czy planowany termin jest jeszcze wolny. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawicie Państwo swoje zapotrzebowanie, a my postaramy się opracować ofertę, spełniającą Wasze oczekiwania.

Przykładowe menu

menu-weselnedruk1 menu-weselnedruk2

Kontakt:
Kierownik Gastronomii, tel. (67) 351-18-20 lub 502 456 884, e-mail; gastronomia.pila@gromada.pl

[ac-sc id=”539″]

 

Restauracja i sale bankietowe Hotelu GROMADA to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez. Specyficzny charakter i przestrzenne wnętrza bankietowe gwarantują poczucie elegancji i podnoszą rangę imprezy. Hotel posiada salę restauracyjną, w której odbywają się imprezy do 400 osób oraz salę bankietową, w której organizowane są różnego rodzaju wydarzenia do 100 osób – obie klimatyzowane. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc w planowaniu, organizacji i realizacji bankietów, gali, bali i innych wydarzeń. W zależności od preferencji Klienta oraz liczby Gości mamy możliwość organizacji imprezy „zasiadanej” oraz w formie bufetów. Proponujemy bogate i jednocześnie atrakcyjne cenowo menu, które możemy modyfikować zgodnie z Państwa sugestiami. Jednocześnie – co z pewnością jest naszym dużym atutem – jesteśmy w stanie zapewnić usługi noclegowe dla wszystkich uczestników organizowanej imprezy, po preferencyjnych cenach. Każda impreza traktowana jest przez nas bardzo indywidualnie i dlatego przy jej organizacji staramy się nie tylko sprostać potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, ale również – kierowani długoletnim doświadczeniem i obowiązującymi trendami – pomagamy w trafnym doborze oferty.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji dużych, prestiżowych imprez i zrobimy wszystko, abyście byli Państwo usatysfakcjonowani i wrócili do nas, aby zorganizować kolejne wydarzenie.

Kontakt:
Kierownik Gastronomii, tel. (67) 351-18-20 lub 502 456 884, e-mail; gastronomia.pila@gromada.pl

[ac-sc id=”540″]