O nas

Hotel GROMADA w Pile – jeden z obiektów wchodzących w skład sieci hoteli Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej GROMADA – położony jest w centrum miasta nad brzegiem malowniczej rzeki Gwdy. Z racji swojej wielkości oraz posiadania wielu sal konferencyjnych i bankietowych doskonale nadaje się nie tylko na pobyty klientów indywidualnych, ale również do organizacji szkoleń, konferencji i dużych imprez gastronomicznych. Jednak bez względu na to czy Gościem jest klient indywidualny czy grupowy – każdy będzie się tu czuł wyjątkowo, o co zadba miły i wykwalifikowany personel hotelu. Wszystkim zapewniamy wysoki poziom usług noclegowych, gastronomicznych i konferencyjnych.

Zainteresowanym oferujemy szeroki wachlarz atrakcji, organizowanych na urokliwej ziemi pilskiej, w tym między innymi: spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, relaks w parku linowym, paintball, rejsy statkiem wycieczkowym po rzece Noteć, przejazd kolejką wąskotorową i różnego rodzaju wycieczki fakultatywne.

Lokalizacja: centrum miasta – 1 km od dworca PKP i PKS.

Zakwaterowanie: 212 pokoi w części 2* (dwa piętra) i 3* (dziesięć pięter), w tym: 94 pokoi 1-os. (w tym dwa dla osób niepełnosprawnych z opiekunami), 102 pokoi 2-os., 11 pokoi 3-os., 4 pokoje studio dla 4 osób i apartament – każdy z TV kablową oraz bezpłatnym dostępem do internetu.

Sale konferencyjne: 5 klimatyzowanych sal, łącznie 401 m2 – największa sala na 250 osób (w ustawieniu kinowym).

Gastronomia: restauracja i kawiarnia – drink bar.

Usługi dodatkowe: salon fryzjerski i kosmetyczny, odnowa biologiczna, 8-torowy bowling z dyskoteką, salon gier, sklep z pamiątkami, kwiatami i prasą, parking strzeżony.