Bale i bankiety

Restauracja i sale bankietowe Hotelu GROMADA to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez. Specyficzny charakter i przestrzenne wnętrza bankietowe gwarantują poczucie elegancji i podnoszą rangę imprezy. Hotel posiada salę restauracyjną, w której odbywają się imprezy do 400 osób oraz salę bankietową, w której organizowane są różnego rodzaju wydarzenia do 100 osób – obie klimatyzowane. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc w planowaniu, organizacji i realizacji bankietów, gali, bali i innych wydarzeń. W zależności od preferencji Klienta oraz liczby Gości mamy możliwość organizacji imprezy „zasiadanej” oraz w formie bufetów. Proponujemy bogate i jednocześnie atrakcyjne cenowo menu, które możemy modyfikować zgodnie z Państwa sugestiami. Jednocześnie – co z pewnością jest naszym dużym atutem – jesteśmy w stanie zapewnić usługi noclegowe dla wszystkich uczestników organizowanej imprezy, po preferencyjnych cenach. Każda impreza traktowana jest przez nas bardzo indywidualnie i dlatego przy jej organizacji staramy się nie tylko sprostać potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, ale również – kierowani długoletnim doświadczeniem i obowiązującymi trendami – pomagamy w trafnym doborze oferty.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji dużych, prestiżowych imprez i zrobimy wszystko, abyście byli Państwo usatysfakcjonowani i wrócili do nas, aby zorganizować kolejne wydarzenie.

Kontakt:
Kierownik Gastronomii, tel. (67) 351-18-20 lub 502 456 884, e-mail; gastronomia.pila@gromada.pl

[ac-sc id=”540″]